Siatkarze Bielawianki wygrywają kolejny mecz

Redakcja, 24.01.2016, 23:23

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

OFM Bielawianka wygrywa mecz na szczycie w II lidze bez straty seta. Pierwszy set, w którym przegrywali już 21:24, a ostatecznie wygrali 26:24 ustawił to spotkanie. W dwóch kolejnych partiach to już siatkarze OFM Bielawianka Bester Bielawa byli klasą samą dla siebie i tym samym potwierdzili prym w swojej grupie II ligi.

← REKLAMA

OFM Bielawianka Bester Bielawa - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3:0 (24, 17, 18)
OBBB: Durski, Strubbe, Janiak, Dalecki, Glinka (K), Tomiałowicz, Kukla (libero) oraz Polakowski, Grabowski
ORZEŁ: Misterski, Baran, Szulikowski, Tobys, Olejniczak Haładus(K), Wanat (libero) oraz Strajch, Walczak, Sławiński

MVP spotkania wybrany został atakujący Michał Tomiałowicz i odebrał on nagrodę w postaci bonu konsumpcyjnego.

Drużyna OFM Bielawianka dziękuję publiczności za tak liczne przybycie i wspaniały doping. Mecz na trybunach oglądał także burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa.