Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Damian Kolanek wicemistrzem Polski Juniorów w zapasach

Redakcja, 23.05.2016, 11:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W Rudniku nieopodal Raciborza w dniach 20­-22 maja odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Kadetów w Zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział brało 165 zawodników z 8 Państw.

← REKLAMA

UKS IRON BULLS Bielawa reprezentował Damian Kolanek uczeń Wielozawodowej Szkoły w Zawodnik Bielawskiego Klubu rywalizował w kat. 50 kg, gdzie wywalczył 2 miejsce oraz Tytuł Międzynarodowego Wicemistrza Polski Juniorów w stylu wolnym. Jest to już drugi krążek wywalczony rangi Mistrzostw Polski przez zawodnika bielawskiego klubu, gdyż Damian w Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu klasycznym zdobył brązowy medal. - Ciesze się, że Damian stanął do rywalizacji w tak ciężki Turnieju. Każdy Turniej Rangi Międzynarodowej to ogromne wyzwanie dla każdego uczestnika. W tym sezonie zawodnicy naszego klubu zdobyli już 4 medale rangi Mistrzostw Polski oraz zdobyli 37 punktów w klasyfikacji Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wielkie podziękowanie dla Władz Miasta Bielawa za wsparcie dokonań młodych zapaśników z klubu IRON BULLS Bielawa - mówi Norbert Warchoł trener UKS IRON BULLS Bielawa.