Dzierżoniów

szukaj w serwisie

Ogłoszenia / Zatrudnię

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko:

ZBROJARZ- BETONIARZ- praca na zakładzie prefabrykacji na terenie Niemiec

Poszukujemy ambitnych ludzi, chętnych do pracy.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia-stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji
- premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy
- niezbędne narzędzia pracy
- udział w realizacji prestiżowych inwestycji za granicą
- gwarantujemy zakwaterowanie i pokrywamy jego koszty
- przyjazne i komfortowe warunki pracy

WYMAGANIA

- wykształcenie minimum zawodowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- znajomość wiązania stali zbrojeniowej
- mila widziana znajomość rysunku technicznego
- mile widziana obsługa maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali
- uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem
- zaangażowanie i chęci do pracy

ZADANIA

- przygotowywanie i montaż form szalunkowych
- wiązanie stali zbrojeniowych
- włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów
- zabetonowanie i obróbkę betonu
- kosmetykę wykonanych elementów
- obsługa podstawowych maszyn obróbki metalu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres:
kadrymałpaizomont.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 542320840
z dopiskiem ZBROJARZ - BETONIARZ

DOŁĄCZ DO NAS...ZAPRASZAMY

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
Kontakt:
Telefon54/ 232-08-40
kadrymałpaizomont.com.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
G+P IZOMONT SP. Z O.O.
Lokalizacja:
Spoza powiatu

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Lokalizacja

    otwórz/zamknij
  • Kategorie

  • Szukaj

    • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
      zaawansowanepokaż/ukryj
    • Wybierz lokalizację:
    • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.