Dzierżoniów

szukaj w serwisie

Ogłoszenia / Zatrudnię

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko:

BLACHARZ

Miejsce pracy: Włocławek

Poszukujemy ambitnych ludzi, chętnych do pracy.

ZADANIA:

- wykonywanie obróbek blacharskich w warsztacie, cięcie blach, kształtowników, szlifowanie

- wykonywanie połączeń śrubowych skręconych

- zamykanie blach zamkowych

- toczenie elementów ze stali

- sztancowanie( wykonywanie otworów na powierzchni)

- nitowanie, walcowanie, wiercenie

- obsługa urządzeń do prac blacharskich

WYMAGANIA KONIECZNE:

- wykształcenie średnie techniczne kierunkowe lub zawodowe

- doświadczenie w zawodzie min. rok

- umiejętność spawania metodą 135 i 141

- znajomość rysunku technicznego

- obsługa podstawowych maszyn obróbki metalu

- sumienność, terminowość

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy

- przyjazne i komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: lub dostarczenie do siedziby firmy przy ul. Smoczej 5 we Włocławku, kontakt telefoniczny pod numerem 54 232 08 49

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Kontakt:
Telefon54/ 232-08-49
aandrusiakmałpaizomont.com.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
G+P IZOMONT SP. Z O.O.
Lokalizacja:
Spoza powiatu
Kliknij, aby zobaczyć większą mapę

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Lokalizacja

    otwórz/zamknij
  • Kategorie

  • Szukaj

    • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
      zaawansowanepokaż/ukryj
    • Wybierz lokalizację:
    • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.