Dzierżoniów

szukaj w serwisie

Ogłoszenia / Zatrudnię

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
DAJEMY MOŻLIWOŚCI

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 25 letnim doświadczeniem oraz 250 osobową kadrą techniczno zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych: SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowisko:

BRYGADZISTA/MAJSTER NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI

REGION: NIEMCY

ZADANIA:

- TERMINOWA REALIZACJA BUDOWY ZGODNIE Z JEJ HARMONOGRAMEM
- BEZPOŚREDNI NADZÓR NAD REALIZACJĄ ROBÓT BUDOWLANO MONTAŻOWYCH
- NADZÓR, KOORDYNACJA I ODPOWIEDNIA MOTYWACJA PRACOWNIKÓW ORAZ PODWYKONAWCÓW
- BIEŻĄCE RAPORTOWANIE Z POSTĘPU I JAKOŚCI PROWADZONYCH PRAC

WYMAGANIA KONIECZNE:

- MIN. ŚREDNIE TECHNICZNE
- DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI
- ZNAJOMOŚĆ MASZYN ZBROJARSKICH I DO PREFABRYKACJI STALI
- ZNAJOMOŚĆ SPECYFIKI WIĄZANIA STALI ZBROJENIOWYCH
- ZNAJOMOŚĆ PREFABRYKACJI BETONOWEJ
- DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
- PRAWO JAZDY KATEGORII: B
- DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SKRUPULATNOŚĆ
- UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI SUWNICY I WÓZKÓW WIDŁOWYCH BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

- DLA KANDYDATÓW PROFESJONALISTÓW BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI WYNAGRODZENIA ORAZ KORZYŚCI POZA FINANSOWE
- UDZIAŁ W REALIZACJI PRESTIŻOWYCH INWESTYCJI W KRAJU I/LUB NA BUDOWACH EKSPORTOWYCH
- STABILNE ZATRUDNIENIE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV ) na poniższy adres:
kadrymałpaizomont.com.pl

z dopiskiem BRYGADZISTA / MAJSTER

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
Telefon662-83-01-80
Telefon54/ 232-08-40
Zobacz profil użytkownikaDodał:
G+P IZOMONT SP. Z O.O.
Lokalizacja:
Spoza powiatu

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Lokalizacja

    otwórz/zamknij
  • Kategorie

  • Szukaj

    • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
      zaawansowanepokaż/ukryj
    • Wybierz lokalizację:
    • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.