Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zbigniew Glanowski prezesem BARL

Redakcja, 16.09.2015, 05:45

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Od 28 sierpnia prezesem Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego został Zbigniew Glanowski. Zastąpił on na tym stanowisku dotychczasowego szefa spółki Aleksandra Siódmaka. Zmiana zarządu ma związek z nowymi celami, jakie miasto postawiło do realizacji przed Bielawską Agencją Rozwoju Lokalnego.

← REKLAMA

UM Bielawa:
Mowa tutaj przede wszystkim o zwiększeniu dochodów przedsiębiorstwa i zmniejszeniu jego zadłużenia, pełnego wykorzystania majątku spółki (w tym inkubatorów przedsiębiorczości), jak również realizacji inwestycji mających ekonomiczne uzasadnienie, powiązanych ze Strategią Rozwoju Gminy i ukierunkowanych proturystycznie. Obecny zarząd ma także podejmować działania na rzecz pozyskiwania inwestorów i aktywnie poszukiwać dodatkowych form finansowania spółki.

Wprowadzanie zmian w przedsiębiorstwie nowy prezes chce zacząć od opracowania wizji funkcjonowania spółki oraz strategii rozwoju Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego. Ponadto ambicją zarządu jest odbudowanie relacji z lokalnymi inwestorami oraz ścisła współpraca ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Bielawie w kwestii dostosowania stawki za ogrzewanie do możliwości finansowych mieszkańców.

Zbigniew Glanowski został powołany na stanowisko prezesa decyzją Rady Nadzorczej Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego. Nowy szef spółki posiada wyższe wykształcenie, bogate doświadczenie w działalności na rynkach finansowych i nieruchomości. Zbigniew Glanowski przez ponad dwadzieścia lat prowadził własną działalność gospodarczą w branży handlowo-usługowej. Oprócz tego przez 14 lat pełnił funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie. Za swoją działalność w tym okresie otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi od Prezydenta RP.

Zbigniew Glanowski angażuje się w pracę na rzecz lokalnej społeczności. Był między innymi radnym w Radzie Miejskiej Bielawy i Radzie Powiatu Dzierżoniowskiego.

Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie. Jest od urodzenia mieszkańcem Bielawy.

Fot. UM Bielawa

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_498 (IP: *.*.233.236), 16.09.2015, 10:02

  ale...!

  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_505 (IP: *.*.93.28), 16.09.2015, 20:44
  Gratuluje , Zbyszek.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj