Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego!

Redakcja, 07.10.2015, 18:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komisariatu Policji w Bielawie poszukuje świadków wypadku drogowego, do których doszło 28 września ok. godz. 08:00 na ul. Piastowskiej w Dzierżoniowie gdzie na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszej.

← REKLAMA

Zobacz materiał z wypadku reportera z Dz-ow.pl: Jesienne słońce oślepia kierowców

Jak ustalili policjanci prowadzący to postępowanie, 68-letnia mieszkanka Dzierżoniowa przechodziła przez przejście dla pieszych usytuowane na wysokości przystanku autobusowego na Osiedlu Kolorowym. W trakcie przechodzenia został potrącona przesz samochód marki: VW Polo, kierowany przez 45-letnią dzierżoniowiankę. W wyniku tego zdarzenia piesza doznała poważnych obrażeń ciała i został przetransportowana do Specjalistycznego Szpitala w Wałbrzychu, gdzie przebywa do tej pory.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KP w Bielawie pod numerem telefonu:

74-833-42-11, lub 997.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj