Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zatrzymany 19-latek

Redakcja, 25.12.2015, 13:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Bielawscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o włamania do sklepów na terenie miasta. Wstępnie zatrzymanemu udowodniono, co najemnie trzy tego typu przestępstwa. Za włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

W niedzielę, 20 grudnia bielawska policja została powiadomiona o włamaniu do piekarni. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych, dostał się do środka sklepu, skąd ukradł szufladę kasy fiskalnej. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę 200 zł.

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą, następnego dnia ustalili, że z tym włamaniem oraz dwoma innymi, do jakich doszło na terenie miasta może mieć coś wspólnego 19-letni mieszkaniec Bielawy. Mężczyzna został zatrzymany. W toku wyjaśnienia okoliczności tego

zdarzenia, potwierdzono, że 19-latek włamał się, do tej piekarni oraz co najmniej dwóch innych sklepów, do których dostawał się po wybiciu szyby w drzwiach oraz wygięciu rolety. Z kas fiskalnych mężczyzna kradł pieniądze.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają, że 19-latek, może mieć na koncie inne włamania i kradzieże. Za tego typu przestępstwa grozi kara do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj