Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Targowisko miejskie do przebudowy

Redakcja, 14.06.2016, 15:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Jeszcze w tym roku Urząd Miasta w Bielawie planuje zmodernizować miejskie targowisko przy ulicy Kwiatowej. Będą miejsca parkingowe oraz nowe pawilony handlowe.

← REKLAMA

Zamiast oskurnych bud i stolików stojących na popękanym betonie będą wybrukowane aleje z boksami handlowymi zadaszonymi i niezadaszonymi.

- Planujemy odwodnienie i uporządkowanie terenu, montaż energooszczędnego oświetlenia hybrydowego, które nie będzie generowało dodatkowych kosztów, zostanie wykonanie zadaszenie oraz stanowiska handlowe. Modernizacja wpłynie na większy komfort osób kupujących, jak i sprzedających oraz przyczyni się do poprawy ogólnej estetyki placu targowego - wyjaśnia kierownik Wydziału Strategii i Zamówień Publicznych Anna Nowak omówiła prezentację multimedialną planowanej modernizacji miejskiego targowiska.

Potrzebę wykonania inwestycji sygnalizowali zarówno mieszkańcy jak i większość kupców, którzy narzekali głównie na brak zadaszonych stanowisk. Wykonanie modernizacji nie będzie się wiązało z podniesieniem stawki za wynajęcie miejsca na targowisku miejskim. Zadanie ma zostać zrealizowane pod koniec tego roku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj