Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Sportowy weekend przed nami

Redakcja, 21.07.2016, 14:19

Już w ten weekend 23 i 24 lipca. Pierwszy dzień to gratka dla miłośników kolarstwa MTB, czyli Bike Maraton, natomiast dzień później po raz pierwszy w Bielawie ruszy jeden z etapów Runner's World Superbieg, czyli: Kalenica Półmaraton Bielawa oraz Bielawska Dziesiątka!

← REKLAMA

W ramach Bike Maratonu bielawski OSiR zachęca do zabawy wszystkich, którzy kiedykolwiek siedzieli na rowerze. Udział w maratonie ma być przede wszystkim dużą sportową frajdą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że często podczas zwykłej przejażdżki rowerowej pokonuje dystans około 20 km. W Bike Maratonie jeden z trzech dystansów, które można sobie wybrać, to właśnie 20km. Dla rodziny, która lubi aktywnie spędzać czas, przygotowana będzie klasyfikacja rodzinna, a dla przyjaciół, którzy zechcą bawić się czynnie, stworzone zostaną różne rodzaje klasyfikacji drużynowych. Oczywiście przewidziany został również wyścig dla dzieci. Szczegóły na www.bikemaraton.com.pl.

24 lipca gościć będziemy Runner's World Super Bieg, czyli górskie zawody na dystansie 21 km, pod nazwą - Kalenica Półmaraton Bielawa, bieg na 10 km - Bielawska Dziesiątka oraz zawody dla dzieci. Szykuje się więc wspaniała atrakcja dla biegaczy z naszego terenu i nie tylko. Warto wspomnieć, że w zawodach biegowych wystartuje kilkunastoosobowa grupa działającej przy OSiR Bielawskiej Akademii Biegania. Szczególnie więc zapraszamy nie tylko do startów, ale i do kibicowania!

W 2015 roku zorganizowano w ramach Super Biegu: Półmaraton Jeleniogórski, Półmaraton Wiślański, Półmaraton Sowiogórski oraz Bieg Niepodległości. Łącznie w imprezach tych wystartowało ponad 3000 amatorów biegania z całej Polski. Szczegóły na: https://www.facebook.com/Superbieg/. Zapisy na: http://superbieg.pl/rejestracja/.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj