Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Motocykl zderzył się z audi

Redakcja, 30.08.2016, 20:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Przy ulicy Piastowskiej w Bielawie doszło dzisiaj do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Ranny kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

← REKLAMA

30 sierpnia około godziny 19:25 na ulicy Piastowskiej w Bielawie doszło do wypadku drogowego. Wyjeżdżający z placu Kościelnego kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Piastowską w kierunku ronda motocykliście.

Najprawdopodobniej kierowca osobówki nie zachował należytej ostrożności, aczkolwiek lustro, które powinno ułatwiać wyjazd kierowcom z placu Kościelnego było odwrócone przez wandali w drugą stronę.

Ranny kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala. Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia badają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Dzierżoniów. W akcji udział wzięły również trzy zastępy straży pożarnej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj