Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wkrótce 15 nowych mieszkań

Redakcja, 21.02.2017, 23:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Od października 2015 roku trwa budowa budynku mieszkalnego przy ulicy Żeromskiego w Bielawie, w którym powstają pierwsze od lat mieszkania komunalne. Obecnie budynek jest już na ukończeniu, i jak zapewnia wykonawca - bielawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, inwestycja przebiega zgodnie z planem.

← REKLAMA

W nowym budynku wykończonych pod klucz i oddanych do użytku zostanie łącznie 15 mieszkań. Wszystkie w systemie komunalnym, o łącznej powierzchni od 45 do 64 mkw. każde. Detale, dotyczące ostatecznego wyglądu wykończenia i armatury będą jeszcze konsultowane z przyszłymi najemcami.

Pierwszeństwo ubiegania się o lokal będą miały osoby, posiadające w chwili składania wniosku, prawo najmu do innego, np. mniejszego lokalu. Nowe mieszkania przyznawane będą więc przede wszystkim na zasadzie zamiany na większe. O ostatecznych warunkach najmu, zadecyduje jednak stosowna uchwała Rady Miejskiej Bielawy.

Szczegółowe informacje, wnioski i zasady dotyczące ubiegania się o lokal, dostępne będą na stronie zarządcy - Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych na przełomie marca/kwietnia. Blok zostanie natomiast oddany do użytku końcem wiosny, czyli w okolicach maja/czerwca. Mieszkania będą wykończone w systemie pod klucz tzn. z pełnym wyposażeniem łazienki, natomiast w kuchni znajdzie się kuchenka, według uznania lokatora - gazowa lub elektryczna oraz zlewozmywak.

Do tej pory bielawska spółka TBS oddała już do użytku 294 mieszkania.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj