Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Po służbie nadal na służbie

Redakcja, 19.09.2017, 23:20

Policjant z Komisariatu Policji w Bielawie w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę samochodu. 68-letni mężczyzna kierował fordem, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

← REKLAMA

W poniedziałek, 18 września br., tuż przed godziną 16:00 policjant z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komisariatu w Bielawie, jechał prywatnym autem. W pewnym momencie zauważył jadącego przed nim forda, którego kierowca nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy.

Policjant podejrzewał, że jadący przed nim kierowca forda ka może być pijany. Postanowił pojechać za nim. Samochód podejrzanego jechał ul. Waryńskiego zygzakiem. Następnie wjechał na parking pod jednym z marketów usytuowanym na ul. Lipowej.

Tam policjant zatrzymał siedzącego za kierownicą pijanego mężczyznę. Funkcjonariusz powiadomił oficera dyżurnego bielawskiego komisariatu, który skierował na miejsce patrol interwencyjny.

Badanie stanu trzeźwości alkomatem 68-letniego mieszkańca Jodłownika wykazało ponad 2 promile w jego organizmie. Teraz grożą mu 2 lata więzienia, wysoka grzywna oraz nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj