Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Awaria samochodu początkiem kłopotów

Redakcja, 22.02.2019, 13:45

Urwane koło w samochodzie na początek, a zarzuty za jazdę w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków na koniec.

← REKLAMA

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę patrolową 17 lutego br. na al. Jana Pawła II w Bielawie zauważyli stojący na środku jezdni samochód marki mercedes. Pojazd miał urwane koło, a wewnątrz siedział mężczyzna. Z wnętrza mercedesa wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Policjanci podjęli interwencję, jednak mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia. Dodatkowo stał się mocno pobudzony, a jego zachowanie mogło wskazywać, że jest pod wpływem środków psychoaktywnych.

Na miejsce zgodnie z obowiązującymi procedurami, zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Decyzją personelu medycznego zatrzymany mężczyzna, w asyście policjantów został przetransportowany do szpitala. Lekarz wskazał, że przeprowadzone badanie wykazało u 37-latka około 3,8 promila alkoholu we krwi.

Policjanci przeszukali zawartość odzieży mężczyzny, ujawniając białą substancję. Wstępne badanie wykazało, że były to blisko 34 porcje amfetataminy. Zarzutami za jazdę w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków zakończył się wieczór dla zatrzymanego mężczyzny.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj