Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zatrzymano oszusta

Redakcja, 05.02.2020, 01:02

29 stycznia dzierżoniowscy kryminalni zatrzymali mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna w grudniu ubiegłego roku oszukał starszego mężczyznę na kwotę 1400 złotych, a drugiego usiłował!

← REKLAMA

3 grudnia br. w Dzierżoniowie przy bankomacie jednego z banków, starszy mężczyzna został wprowadzony w błąd i chcąc pomóc rzekomo choremu sąsiadowi, utracił 1400 złotych. Sprawca działając w podobny sposób usiłować oszukać seniora z Bielawy. Ten 91-latek wykazał się jasnością umysłu i nie doszło do przestępstwa na jego szkodę.

Funkcjonariusze podjęli dziania procesowe i operacyjne w celu ustalenia sprawcy. Zabezpieczono wizerunek sprawcy, który został opublikowany w lokalnych mediach i w internecie. Nie przyniosło to efektu, gdyż jak się okazało 52-letni oszust pochodził z Wrocławia.

Dzierżoniowscy kryminalni, nie po raz pierwszy wykazali się profesjonalizmem i ustalili dane sprawcy, doprowadzając do jego zatrzymania.

źródło: KPP Dz-ów
Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj