Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kontrola kąpielisk

Redakcja, 21.06.2021, 13:57

Bielawscy policjanci przystępują do realizacji programów "Bezpieczny wypoczynek nad wodą" i "Bezpieczne Wakacje", w ramach których będą kontrolować akweny, a w szczególności niezwykle popularne Jezioro Bielawskie

← REKLAMA

W trosce o bezpieczeństwo osób wypoczywających na terenie zbiorników wodnych i spędzających wakacje w mieście, funkcjonariusze sprawdzać będą oznakowanie miejsc wypoczynku i przestrzeganie zakazów kąpieli. Działania ukierunkowane będą również na bezpieczny dojazd i powrót na OWW Sudety

Policjanci realizujący zadania określone w programach "Bezpieczny wypoczynek nad wodą" i "Bezpieczne wakacje", podejmują działania na rzecz bezpieczeństwa użytkowników Jeziora bielawskiego, basenu przyległego i innych akwenów, a także dróg dojazdu i miejsc parkowania.

Policjanci w trakcie patrolu zwracać będą uwagę na bezpieczeństwo, osób korzystających z kąpielisk, ale także wędkarzy, aby zwracali uwagę czy aby nikt nie potrzebuje pomocy.

Czas zbliżających się wakacji, to nie tylko wypoczynek nad wodą, więc policjanci kontrolować będą miejsca parkowania, ciągi komunikacyjne, place zabaw, boiska i skwery.

Wszelkie działania nie zastąpią zdrowego rozsądku, o który apelujemy. W związku ze sprzyjającą aurą spodziewamy się wielu turystów, także z poza naszego powiatu, którzy mogą przejechać komunikacją zbiorową, ale i własnymi środkami transportu. Rozważmy więc, jeżeli mamy taką możliwość, czy nie udać się nad jezioro spacerem.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj