Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Bielawscy dzielnicowi edukowali dzieci

Redakcja, 04.10.2021, 20:06

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bielawie oraz dzierżoniowski przewodnik psa służbowego, odwiedzili dzieci z Ekologicznego Niepublicznego Przedszkola. Dzieciom przypomniano jak unikać zagrożeń.

← REKLAMA

W ubiegłym tygodniu dzielnicowi asp. szt. Arkadiusz Szachniewicz, sierż. szt. Tomasz Bezdzietny oraz przewodnik psa służbowego z czworonożnym partnerem odwiedzili dzieci z Ekologicznego Niepublicznego Przedszkola.

Maluchom przybliżono jak unikać zagrożeń na drodze, w domu, na podwórku oraz jak niebezpieczne mogą być spotkania z nieznajomymi.

Przy okazji policjanci opowiedzieli o służbie jaką pełnią, jej zadaniach i sprzęcie, którym dysponują. Ogromne zainteresowanie wzbudził pokaz tresury psa służbowego. Jeśli edukacja idzie w parze z atrakcjami, nauka na dłużej pozostaje w pamięci.

Tagi: dzieci | pies | policja
źródło: KPP Dz-ów
Fot. KPP Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj