Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa / Kultura i rozrywka

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dzień Kobiet z władzami Bielawy

Redakcja, 08.03.2017, 11:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W przeddzień Dnia Kobiet, 7 marca w siedzibie bielawskiego Art-Inkubatora odbyło się uroczyste spotkanie seniorek z bielawskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

← REKLAMA

Podczas wydarzenia około stu kobiet, przy suto zastawionym stole i dźwiękach najpiękniejszych polskich piosenek, świętowało ten szczególny dzień w roku.

Zebrane przedstawicielki płci pięknej odwiedził z kwiatami i życzeniami burmistrz miasta Piotr Łyżwa wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Władysławem Kroczakiem. Życzenia okolicznościowe złożył także seniorkom przewodniczący zarządu związku - Tadeusz Kowalczyk.

Wtorkową uroczystość urozmaiciły występy młodzieży z Gimnazjum nr 2 przygotowane pod kierunkiem Elżbiety Zachowskiej, za które kwiatami i słodkimi upominkami podziękowała wykonawcom sekretarz związku - Wanda Stępień-Kowalczyk. Przy kawie i cieście miło płynął czas, a wspólne rozmowy zdawały się nie mieć końca.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj