Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Biznes i inwestycje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowe mieszkania do kupienia od ręki - gdzie można je znaleźć?

Redakcja, 23.01.2018, 01:27

Chcesz przeprowadzić się do własnego mieszkania, ale nie chcesz czekać długo na to, aby je odebrać. Dzisiaj większość lokali sprzedaje się jeszcze na etapie "dziury w ziemi". Gdzie możemy poszukać mieszkań nowych i dostępnych od ręki?

← REKLAMA

Posiadanie własnego mieszkania to marzenie wielu Polaków. Jeśli nadarza się okazja do jego kupna, najczęściej nie chcemy czekać na nie zbyt długo. Niestety, najczęściej na lokal będziemy musieli zdecydować się jeszcze na etapie jego budowy, a potem zaczekać, aż będzie gotowy do odbioru - to może trwać od kilku miesięcy nawet do dwóch lat w zależności od inwestycji.

Czasami też po prostu sytuacja życiowa zmusza nas do tego, aby zacząć poszukiwać mieszkania dostępnego od razu. Nie możemy czekać, aż będzie ono gotowe do kupna.

Czy jednak znalezienie mieszkania nowego i dostępnego od ręki jest możliwe? Tak, możemy wyszukać takie właśnie nieruchomości, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie zawsze będą one mogły spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Czasami trzeba będzie iść na kompromisy.

Jeśli chodzi o gotowe mieszkania do kupienia Wrocław, Poznań, Warszawa, a także inne duże miasta mają zdecydowanie najszerszy wybór. Możemy bez problemu znaleźć nieruchomości, które możemy odebrać od razu po załatwieniu wszystkich formalności związanych z kupnem.

Pamiętajmy jednak o tym, że najlepsze kąski na rynku nieruchomości znikają najszybciej. Wobec tego będziemy mieli trudności z zakupieniem mieszkania w dobrej lokalizacji czy też mieszkania o mniejszym metrażu, ponieważ to takie nieruchomości sprzedają się najszybciej.

Ponadto najczęściej jako ostatnie sprzedają się mieszkania na parterze albo na najwyższym piętrze, co również ma swoje minusy. Mieszkania na parterze są bardziej narażone na włamania, a te na najwyższym piętrze mogą się nagrzewać podczas upalnego lata.

Warto jednak zapoznać się bliżej z propozycjami deweloperów, ponieważ często możemy znaleźć bardzo atrakcyjne mieszkania w świetnej lokalizacji dostępne od ręki. Warto też zapytać o rabat - często możemy otrzymać go na takie nieruchomości!

Fot. WP

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj