Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Oddaj swój głos na jeden z projektów!

Redakcja, 04.05.2016, 12:16

Znamy już pełną listę inwestycji i wydarzeń, na które będziemy mogli zagłosować w Budżecie Obywatelskim Dzierżoniowa. Karta do głosowania wraz z informacją o każdym projekcie trafiła do mieszkańców z najnowszym "Gońcem". Warto także spojrzeć, kiedy, i w których miejscach staną mobilne punkty do głosowania.

← REKLAMA

Dzierżoniowski Budżet Obywatelski to milion złotych i specjalnie wydzielone z tej kwoty 100 tys. zł na Młodzieżowy Budżet Obywatelski. Etap przygotowania i zgłaszania zadań do pierwszego w historii Dzierżoniowa budżetu partycypacyjnego za nami. Teraz część najważniejsza. Głosować będziemy od 23 maja do 10 czerwca. Każdy z mieszkańców może oddać tylko jeden głos, co będzie weryfikowane poprzez numer PESEL.

Swój głos możemy oddać w sposób tradycyjny, zaznaczając na karcie do głosowania odpowiednią pozycję, lub on-line poprzez specjalnie przygotowaną aplikację do głosowania. Będzie ona dostępna na stronie www.dzierzoniow.pl. Urny staną w Urzędzie Miasta w Referacie Komunikacji Społecznej i Promocji. Tutaj głosować będziemy mogli codziennie w godzinach pracy urzędu (pn. 7.30-15.30, wt. 7.30-16.30, śr. 7.30-15.30, czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-15.00).

Swój głos możemy także oddać w punkcie mobilnym:

23 maja - w Rynku (godz. 10.00-18.00);
28 i 29 maja (Dni Dzierżoniowa) - na Stadionie Miejskim (godz. 14.00-19.00);
31 maja - przy ul. Sikorskiego w okolicach placów zabaw (godz. 10.00-18.00);
2 czerwca - przy ul. Kopernika w okolicy SP 9 (godz. 10.00-18.00);
7 czerwca - na os. Tęczowym przy PP 7 (godz. 10.00-18.00).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj