Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pochwal się swoim balkonem czy ogrodem

Redakcja, 09.08.2016, 11:10

Jeszcze do końca sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do tegorocznego konkursu "Piękno kwiatów i zieleni wokół nas". Wystarczy zrobić kilka zdjęć. Wspaniałe aranżacje zieleni ogrodów, skwerów i balkonów zostaną nagrodzone. To już XXI edycja konkursu, w ramach którego miasto docenia wysiłki mieszkańców zmierząjace do upiększania naszego otoczenia.

← REKLAMA

Konkurs "Piękno kwiatów i zieleni wokół nas" organizowany jest przez Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa, burmistrza Dzierżoniowa oraz Rodzinną Firmę Kwiaciarską "Maria" Honorowy patronat nad impreza objeło Arboretum w Wojsławicach. W tym roku zainaugurowało go wspólne sadzenie kwiatów na skwerze przy wjeździe do rynku wraz z dziennikarzem i autorem książek o tematyce ogrodniczej Witoldem Czuksanowem.

W konkursie mogą brać udział mieszkańcy, instytucje i przedsiębiorstwa z terenu miasta. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach:
- okna i balkony,
- ogródki przy domkach jednorodzinnych,
- ogródki przy blokach wielorodzinnych,
- ogródki przy placówkach oświatowych, pawilonach handlowych, usługowych i innych.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia, do której należy dołączyć maksymalnie 5 zdjęć w formie papierowej lub na płycie CD. Jeżeli nie ma możliwości wykonania zdjęcia, należy zaznaczyć to na karcie.
Oceniane będą różnorodność roślin, kompozycje roślinne, pomysłowość i oryginalność, estetyka i porządek, mała architektura.
Zgłoszenia można składać lub przesyłać do końca sierpnia na adres Urząd Miasta w Dzierżoniowie, ul. Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, z dopiskiem "Konkurs Piękno Kwiatów i Zieleni Wokół Nas" lub na adres konkurskwiatowy@wp.pl. Galę z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród zaplanowano na 14 września

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj