Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Spotkanie z Olgą Tokarczuk

Redakcja, 07.09.2016, 12:42

Autorka książek, takich jak m.in. "Bieguni", "Moment niedźwiedzia", "Prowadź swój pług przez kości umarłych", "Dom dzienny, dom nocny", "Miasto w lustrach", "Prawiek i inne czasy", "Gra na wielu bębenkach" czy "Szafa" będzie 14 września gościem Literackiej Stajni Pegaza. Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Olgą Tokarczuk.

← REKLAMA

To najbardziej znana polska pisarka współczesna, doceniana również za granicą - jej książki tłumaczono na wiele języków. Uhonorowano ją wieloma nagrodami, m. in. Nagrodą Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Nagrodą Fundacji im. Kościelskich, Paszportem Polityki, dwukrotnie Nagrodą Literacką "Nike". W 2013 r. otrzymała międzynarodową nagrodę Vilenica, przyznawaną pisarzom z Europy Wschodniej. To wybitna prozaiczka, ceniona przez krytyków, uwielbiana przez czytelników.

Olga Tokarczuk jest znawczynią filozofii i wiedzy tajemnej, znawczynią ludzkich charakterów. Jej twórczość cechuje doskonały styl, duża wiedza, dotycząca podejmowanych tematów, sprawność pisarska - bo wspaniale opowiada. Jej dzieła fascynują i intrygują, skłaniają do głębszych refleksji.

Serdecznie zapraszamy miłośników dobrej literatury 14 września o godz. 18.00 do sali klubu Pegaz. Bilety na spotkanie w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) można nabyć w DOK-u, I p., pok. nr 4 lub na www.dok.pl /kup bilet. W dniu spotkania będą kosztowały już 15 zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj