Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Forum Kobiet Przedsiębiorczych 2016

Redakcja, 08.09.2016, 12:38

Organizowane od czterech lat forum jest lokalnym świętem kobiet, promującym przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty i zawodowy mieszanek Ziemi Dzierżoniowskiej. To również okazja do wyboru i przyznania tytułu "Kobieta Przedsiębiorcza 2016 roku".

← REKLAMA

Mogą się o niego ubiegać kobiety aktywnie działające na terenie Ziemi Dzierżoniowskiej. W ramach forum przeprowadzony zostanie również konkurs na najciekawszą kobiecą torebkę, prezentujący pomysłowość i osobowość uczestniczek.

Uczestniczkom forum szczególnie polecamy wystąpienie Pani Anny Wawrzyniak (psycholog, akredytowany coach ICF, certyfikowany trener biznesu, praktyk NLP, wykładowca uczelni wyższych). Polecamy również część artystyczną i wydarzenia towarzyszące, m.in. pokaz mody - od S do XXL, metamorfozy oraz trzy warsztaty z ciekawą tematyką kobiecą - "Brafitting" (krótki przewodnik po świecie bielizny), "Mobilna kobieta" (top 5 aplikacji dla kobiet); "Zdrowie i wygląd jest w naszych rękach".

Patronem IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych jest Stowarzyszenie "Aktywność Kobiet". Zapraszamy 21 pażdziernika do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta w Dzierżoniowie,
pokój nr 4 (parter), tel. 74 645 08 79 lub 74 645 08 68.
Formularze zgłoszeń oraz regulaminy konkursów - http://dzierzoniow.pl/pl/news/forum-kobiet-przedsi-biorczych-2016

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj