Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zagraj w teatrze amatorskim

Redakcja, 13.09.2016, 12:31

Interesujesz się teatrem? Masz od 15 do 18 lat? Chcesz twórczo pracować? Wstąp do Teatru Kątem działającym przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. W każdy wtorek i czwartek września od 17.00 do 19.00 możesz zobaczyć, jak wygląda próba, porozmawiać z aktorami i reżyserem. Zajęcia dla adeptów rozpoczynają się 4 października o godz. 17.00.

← REKLAMA

Wejście do garderoby Kinoteatru "Zbyszek" od strony ul. Mickiewicza. Do teatru można się zapisać także podczas dnia otwartego 13 września o godz. 17.00.

Teatr Kątem prowadzi Grzegorz Stawiak. Korzenie tego teatru sięgają roku 1996. Grupa zrealizowała wiele spektakli teatralnych i monodramów, które otrzymywały nagrody i wyróżnienia, a członkowie zespołów teatralnych - indeksy wyższych szkół teatralnych. Grzegorz Stawiak został odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Honorową Odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj