Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Dzierżoniów ma nowe logo

Redakcja, 20.03.2017, 13:39

Dzierżoniów zyskał nową identyfikację wizualną. Nowe oznaczenie - według urzędników - wyróżnia lekkość, optymizm i uniwersalność. Modernizacja wizerunku to znak zmian zachodzących w Dzierżoniowie.

← REKLAMA

Nowe logo miasta opiera się na napisie, w którym litera "D" stylizowana jest na uśmiechniętą twarz. Dopełnieniem tego znaku graficznego jest slogan "Dzierżoniów nastraja pozytywnie". Wykorzystana kolorystyka, symbolika i dobór kroju pisma ma nawiązywać do związku z tradycją produkcji radioodbiorników oraz do - jak to określono - pozytywnej energii towarzyszącej rozwojowi miasta.

Nowe logo będzie stopniowo wprowadzane w materiałach drukowanych oraz na wszystkich wykorzystywanych do tej pory nośnikach. Widoczna jest także nowa szata graficzna miejskiej strony internetowej. Sukcesywnie będzie również wymieniane oznakowanie w przestrzeni miejskiej. Stare logo będzie można jeszcze zobaczyć w niektórych materiałach do wyczerpania zapasów.

Wprowadzeniu nowego oznaczenia towarzyszyć będzie również kampania outdoorowa oraz szereg działań mających na celu zaangażowanie mieszkańców we wspólne tworzenie i poszukiwanie w Dzierżoniowie miejsc i wydarzeń, które nastrajają pozytywnie.

Fot. UM Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj