Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zniszczyli wiatę przystankową

Redakcja, 06.04.2017, 15:34

Trudno odgadnąć motywy tak bezmyślnego aktu wandalizmu. Być może pozna je sąd, przed obliczem którego staną niebawem nieustraszeni pogromcy wiaty przystankowej. Mężczyźni w wieku 19 i 26 lat zostali wytypowanie i zatrzymani prze policjantów z powiatu dzierżoniowskiego po tym jak w środku nocy zniszczyli boczną szybę przystanku. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

← REKLAMA

Policjanci z powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie mienia, a przebieg tego zdarzenia wyglądał następująco. Tuż po godzinie 1.30 w nocy na przystanku autobusowym przy jednej z ulic Dzierżoniowa pojawiły się dwie osoby. Przez moment nic nie wskazywało na to, że którakolwiek z nich mogłaby mieć złe zamiary.

Jednak już kilka chwil później jeden z mężczyzn pokazuje, na co go stać! Podbiega do wiaty i kopiąc niszczy boczną szybę. Jego kompan nie pozostaje dłużny i uderza w szybę pięściami. Obaj po tym bezmyślnym akcie wandalizmu uciekają sądząc, że ujdzie im to bezkarnie. Nic jednak bardzie mylnego. Całe zdarzenie zostaje zarejestrowane przez miejski monitoring.

Policjanci zajmujący się tego typu sprawami do postępowania zabezpieczyli to nagranie i na jego podstawie wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o to wykroczenie. Okazało się, że są to mieszkańcy Bielawy w wieku 19 i 26 lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty zniszczenia mienia wartości 200 złotych, a teraz za swój chuligański wybryk odpowiedzą przed sądem. Grozić im może kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny oraz obowiązek naprawienia szkody.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj