Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zatrzymany pijany kierowca autobusu

Redakcja, 22.05.2017, 13:23

Blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany w sobotę wieczorem kierowca autobusu relacji Wrocław-Kłodzko.

← REKLAMA

Mężczyzna wpadł po tym, jak inni kierowcy jadący drogą krajową nr 8 nabrali podejrzeń, co do jego stanu trzeźwości i o wszystkim zawiadomili policję. Była prawie 20.30, kiedy na stanowisko kierowania dzierżoniowskiej policji zadzwonił mężczyzna i powiedział, że prawdopodobnie autobusem relacji Wrocław-Kłodzko prowadzi pijany kierowca. Z jego relacji wynikało, że autobus w tej chwili w wjechał na teren powiatu dzierżoniowskiego. Na miejsce natychmiast skierowano patrol ruchu drogowego, aby sprawdził zgłoszenie.

Kilka minut później funkcjonariusze już kontrolowali autobus. Sprawdzono stan trzeźwości kierowcy tego pojazdu. Okazało się, że ma on prawie 2,3 promila alkoholu w organizmie. 66-letni mieszkaniec Lądka-Zdroju przewoził troje pasażerów na trasie Wrocław-Kłodzko.

Mężczyzna usłyszy teraz zarzut prowadzenia autobusu po alkoholu. Niewykluczone też, że odpowie za narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo i straci pracę. O dalszym jego losie zadecyduje sąd.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj