Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

90-latek sprawcą kolizji

Redakcja, 18.09.2017, 06:53

We wtorek 12 września po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Świdnicką w Dzierżoniowie doszło do kolizji drogowej.

← REKLAMA

Jak ustalili dzierżoniowscy funkcjonariusze, sprawcą kolizji był 90-letni mieszkaniec Świdnicy, który kierował samochodem renault Clio. Mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodem audi A6 37-letniemu mieszkańcowi Dzierżoniowa.

W wyniku tego zdarzenia dwie osoby doznały nieznacznych obrażeń kwalifikujących zdarzenie jako kolizję.

Badanie alkomatem potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Ulica Piastowska na czas akcji ratunkowej i prowadzonych czynności była całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali w tym miejscu ruchem.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj