Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policja ujęła złodzieja samochodu

Redakcja, 03.04.2018, 01:07

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie odzyskali audi wraz z przedmiotami pozostawionymi w samochodzie - o łącznej wartości 5750 Euro.

← REKLAMA

W poniedziałek 26 marca br. policjanci z dzierżoniowskiej komendy odzyskali samochód audi, który dzień wcześniej został skradziony na terenie Austrii. Zatrzymany został mężczyzna, który poruszał się tym samochodem - 35-latek zameldowany w Strzegomiu.

W wyniku dalszych czynności odzyskano przedmioty należące do obywatela Austrii, które przechowywał w samochodzie. Od zatrzymanego zabezpieczono ponadto między innymi: urządzenia służące do wyłączania zabezpieczeń fabrycznych typu immobilaizer, łamaki do zamków, kluczyki do pojazdów marki Audi, dwa rewolwery czarnoprochowe bez widocznych oznaczeń modeli oraz około kilograma czarnego prochu.

Nie było to pierwsze przestępstwo na koncie 35-latka. Sprawdzenia policjantów wykazały, że jest on już poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz dojdzie mu dodatkowy wyrok.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj