Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Udane zakończenie sezonu zapaśniczek

Redakcja, 27.11.2018, 00:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W dniach 23-25.11 w Solcu Kujawskim odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek w zapasach. W zawodach rywalizowało 110 osób z 3 Państw - Niemiec, Rosji oraz Polski.

← REKLAMA

Powiat Dzierżoniowski reprezentowały - Paulina Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów, Karolina Kozłowska, Olimpia Łosyk oraz Roksana Łosyk - UKS IRON BULLS Bielawa.

Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Paulina Martyka kat. 65kh., która wywalczyła złoty medal. Srebrne medale wywalczyły Roksana Łosyk 59kg oraz Karolina Kozłowska 72kg.

Brązowy medal wywalczyła Olimpia Łosyk w kat. 53kg. W klasyfikacji drużynowej UKS IRON BULLS Bielawa zdobył III miejsce.
Cieszy mnie fakt, że na koniec sezonu potrafimy się zmobilizować. Czekaja nas jeszcze jedne zawody w bardzo mocnej, międzynarodowej obsadzie w Czarnym Boże - Norbert Warchoł.

Zawody współfinansowane ze śordków Urzędu Miasta w Bielawie oraz Dolnośląskiej Federacji Sportu.

Podziękowania dla firm - Rem-sen.pl materace, Festa - Sport Dzierżoniów, Bielawska Wytwórnia Napojów oraz Domino Polska za pomoc w przygotowaniach zawodniczek do sezonu.