Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nielegalne leki na potencję

Redakcja, 11.02.2019, 00:22

31 stycznia br. policjanci z Dzierżoniowa zajmujący się przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę, który posiadał blisko 360 tabletek na potencję, które zamierzał wprowadzić do obrotu bez wymaganego prawem farmaceutycznym zezwolenia.

← REKLAMA

Policjanci z Dzierżoniowa walczący z przestępstwami gospodarczymi, współpracując z Wydziałem do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, ustalili, że mieszkaniec Dzierżoniowa może wprowadzać do obrotu produkty lecznicze bez wymaganego prawem farmaceutycznym zezwolenia. W

wyniku podjętych czynności zatrzymali 46-letniego mieszkańca naszego powiatu, który posiadał w miejscu zamieszkania 359 takich tabletek.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutów wprowadzenia produktów leczniczych i posiadania w celu wprowadzenia takich produktów.

Pamiętajmy, aby kupować leki tylko w aptekach, po konsultacji lekarskiej. Zażywanie leków niewiadomego pochodzenia może skutkować utratą zdrowia, a nawet życia!

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj