Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Złodzieje robota zatrzymani

Redakcja, 26.08.2021, 01:20

Dzierżoniowscy kryminalni ustalili i zatrzymali mieszkańców powiatu wałbrzyskiego, będących sprawcami kradzieży robota koszącego.

← REKLAMA

W dniu 18 sierpnia br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z KPP w Dzierżoniowie, zatrzymali mieszkańców powiatu wałbrzyskiego - mężczyznę lat 21 i kobietę lat 19, którzy na początku miesiąca, w jednym z dzierżoniowskich marketów budowlanych, dokonali kradzieży robota koszącego wartości 2299 zł.

Sprzęt został odzyskany a sprawcom przedstawiono zarzut z art. 278 § 1 k.k., za który grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: KPP Dz-ów
Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj