Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Jakie rolki wybrać?

Redakcja, 01.11.2021, 11:48

Nie ma osoby, która nie pokochałaby rolek od pierwszego przejazdu! Jazda na nich sprawia wiele radości i przyjemności. Doskonała metoda na utrzymanie dobrej kondycji i wysmuklenie sylwetki. Żeby jednak czerpać wszystkie korzyści z tego sportu, należy wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu. Sprawdź, jakie rolki są dostępne na rynku i wybierz odpowiedni model.

← REKLAMA

Rolki do jazdy rekreacyjnej

To najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne rolki na rynku. Zaprojektowane są specjalnie dla osób, które chcą po prostu w pełni cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Świetnie się sprawdzą do jazdy po okolicy. Odpowiednie modele znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Osoby, które po prostu chcą się nieco poruszać, z pewnością będą zadowolone z tej opcji. Wielu producentów oferuje rolki do jazdy rekreacyjnej w różnych kolorach i rozmiarach.

Rolki fitnessowe

Rolki fitnessowe są idealną opcją dla osób, które chcą utrzymać, bądź poprawić swoją kondycję fizyczną. Sprawdzą się także do częstej jazdy po mieście. Mają inne łożyska i większe kółka, a przez to nieco inną wagę niż rolki dedykowane jeździe rekreacyjnej. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać większe prędkości. Chcesz połączyć ekscytującą, szybką jazdę z treningiem fitness? Te rolki będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Różne modele znajdziesz na stronie https://roooolki.com/. Z pewnością zagwarantują wiele godzin niezapomnianych treningów.

Rolki uliczne

Ostatnie lata to zyskiwanie popularności przez rolki uliczne. Ta hybryda rolek rekreacyjnych i do jazdy agresywnej pozwoli Ci na wykonanie rozmaitych akrobacji. Mają one koła i łożyska zaczerpnięte z modeli rekreacyjnych, zaś but wykonany z plastiku wytrzyma wszelkie tricki i skoki. Rolki te mają nieco krótszą płozę z większymi kółkami - zabieg ten pozwala na rozwinięcie dość dużych prędkości. Większość z nich nie posiada hamulca, dlatego ważna jest odpowiednia technika jazdy. Wysokiej jakości sprzęt znajdziesz tutaj: https://roooolki.com/pol_m_Rolki-344.html. Postaw na modele renomowanych firm i ciesz się dobrym wyborem.

Rolki wyścigowe

To najszybsze modele rolek, których projektanci korzystają z najbardziej zaawansowanych, nowoczesnych technik. Są wyjątkowo lekkie, a łożyska pozwalają na zamontowanie nawet pięciu kółek, które są większe niż standardowe, dzięki czemu można na ich osiągnąć bardzo duże prędkości. Niska waga, wydajność i płynność w przemieszczaniu się sprawiają, że to idealne rolki do wszelkich wyścigów.

Warto wyposażyć się również w ochraniacze na kolana oraz kask. Wybierając się na trening, ubierz wygodną, sportową odzież i ciesz się z dobrej pogody! Być może zaradzisz swoją pasją znajomych lub dzieci? Skompletuj zestaw i wybierz się na przejażdżkę.

Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj