Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Amunicja i narkotyki

Redakcja, 28.07.2022, 23:25

26 lipca dzierżoniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie susz roślinny. W jego samochodzie ujawniono ponadto amunicję, na którą nie posiadał zezwolenia.

← REKLAMA

Funkcjonariusze dzierżoniowskiej policji ustalili, że 23-letni mieszkaniec naszego powiatu może być w posiadaniu narkotyków. Mając powyższe na uwadze, zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej.

Od samego początku podjętych przez policjantów czynności, osoba podejrzewana o posiadanie środków odurzających zachowywała się nerwowo. W związku z powyższym przeszukano pojazd. Kryminalni ujawnili susz roślinny, którego wstępne badanie wykazało, że była to marihuana.

W samochodzie znaleziono jeszcze trzy naboje, na które wymagane jest zezwolenie. 23-latek został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, a posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia może skutkować wyrokiem nawet 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Dz-ów
Fot. KPP Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj