Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Interwencje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wandale niszczą kostkę brukową w parku

Redakcja, 15.06.2016, 10:45

Nowe alejki, ławki, oświetlenie, odnowione i połączone stawy wodne - tak wygląda Park Miejski w Bielawie. To ulubione miejsce spacerowiczów oraz miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale jak widać nie tylko miłośników.

← REKLAMA

W minioną niedzielę prawdopodobnie późnym wieczorem w bielawskim parku miejskim nieznani sprawcy dokonali aktu wandalizmu. Na wybrukowanym chodniku na długości kilku metrów celowo wyciągnięto kostkę brukową układając napis sugerujący wulgaryzm. Na fanpege Nowoczesna Bielawa, która umieściła zdjęcie rozgorzała dyskusja. Jednym napis bardzo się spodobał. "Niesamowita robota ,musze się dowiedzieć kto to zrobił", "prawdziwa sztuka krytyki się nie boi",a inni byli oburzeni "Tak niszczyć swoje gniazdo!! Ukarać finansowo żeby się wandale nie wypłacili ", "może przydałby się monitoring w parku".

W parku jest zainstalowany monitoring, ale niestety kamery nie obejmowały miejsca niedzielnego wanadalizmu.

- W tej sprawie śledztwo prowadzi policja, park był ubezpieczony, dlatego dokonywane są czynności związane z wyceną szkód, a kostka brukowa w Parku Miejskim została już naprawiona - wyjaśnia pracownik wydziału promocji w Urządzie Miejskim w Bielawie.

Fot. facebook

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj