Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łagiewniki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Iskry spod samochodu zwróciły uwagę policjantów

Redakcja, 04.03.2019, 01:25

1 marca br. tuż przed 3:00 w nocy, drogą krajową numer 8, w miejscowości Łagiewniki poruszał się pojazd, spod którego koła sypały się iskry. Funkcjonariusze zatrzymali samochód. Kierujący miał 2,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

← REKLAMA

W nocy z 28 lutego na 1 marca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełnili służbę na drodze krajowej numer 8. Około godziny 3:00 w Łagiewnikach zauważyli mazdę, w której na jednym z kół nie było opony. Samochód jechał w kierunku Kłodzka, a z felgi trącej o nawierzchnię drogi iskrzyło.

Funkcjonariusze ruszyli za odjeżdżającym mężczyzną i zatrzymali go do kontroli. Z pojazdu wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu. Okazało się, że 47-letni kierowca był kompletnie pijany. Badanie alkomatem dało wynik 2,75 promila i skutkowało zatrzymaniem w policyjnym areszcie.

Nietrzeźwemu kierującemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj