Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Niemcza

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wypadek w Gilowie

Redakcja, 20.09.2017, 07:22

18 września przed godziną 7:00 w Gilowie (gm. Niemcza) doszło do wypadku drogowego.

← REKLAMA

Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci 51-letni mieszkaniec dzierżoniowskiego powiatu, kierując samochodem marki ford mondeo, na łuki drogi zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca, który doznał licznych obrażeń, do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Utrudnienia w ruchu trwały trzy godziny. Na czas akcji ratunkowej oraz startu i lądowania śmigłowca droga była zablokowana. Policjanci w tym czasie kierowali ruchem.

Badanie alkomatem potwierdziło, że 51-latek był trzeźwy. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj