Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Pieszyce

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Orlik monitorowany

Redakcja, 02.01.2016, 15:29

Pieszycki Orlik funkcjonuje od 2009 roku. Od tego czasu jest licznie odwiedzany zarówno przez mieszkańców gminy jak również sąsiednich miast. Niestety 6 lat funkcjonowania obiektu to także liczne akty wandalizmu z jakimi borykali się włodarze. Owszem borykali, ponieważ od kilku dni kompleks wyposażony jest w system monitoringu, który w przypadku zaistniałych incydentów pomoże w identyfikacji sprawców.

← REKLAMA

- Dzięki czterem kamerom o szerokim polu widzenia jesteśmy w stanie monitorować cały obiekt. Kamery są wyposażone w system podczerwieni, dzięki czemu będziemy wiedzieć, co dzieje się na kompleksie o każdej porze. Ponadto obraz z monitoringu jest archiwizowany, co da nam możliwość przeglądania nagrań z kilku dni wstecz - mówi Krzysztof Galiak, Zastępca Burmistrza Miasta Pieszyce.

Z nowym rokiem Urząd Miejski planuje również naprawę ogrodzenia kompleksu i znajdujących się na nim urządzeń. Naprawa ogrodzenia i furtek wejściowych będzie wiązała się z dostępnością obiektu tylko w godzinach otwarcia tj.: od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 21:00. Istnieje jednak możliwość rezerwacji boiska przez zorganizowane grupy poza godzinami otwarcia, po wcześniejszym umówieniu się z animatorem.

Przeczytaj także o Krzysztofie Galiaku:
Nazwisk innych osób nie ujawnił!

Fot. UM Pieszyce

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj