Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Pieszyce

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Pieszyczaninie ogarnij swój teren!

Redakcja, 30.07.2016, 00:10

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

UM Pieszyce, zwraca się z prośbą do właścicieli niezabudowanych działek o to, by zadbali o swoje posesje. Mowa o wykaszaniu traw, które w sezonie letnim są w ciągłej fazie wzrostu i stanowią duże zagrożenie pożarowe.

← REKLAMA

UM Pieszyce:

- Zależy nam w szczególności na przeciwdziałaniu degradacji gleb, przez którą zmniejsza się jej wartość użytkowa. Zaniedbana, przydomowa zieleń jest siedliskiem gryzoni i gadów. Szczególnie w upalne dni, węże pojawiają się na przyległych posesjach i wówczas zdarzają się przypadki ukąszeń przez żmije, głównie zwierząt domowych, jednak ryzyko to dotyczy również nas samych i naszych dzieci Właściciele, którzy sami nie są w stanie zadbać o estetyczny wygląd swojej działki, mogą zwrócić się o pomoc do Urząd Miasta i Gminy w Pieszycach, a my pomożemy Państwu w znalezieniu firmy, która skosi trawę. Pamiętajmy, że to my sami budujemy pozytywny wizerunek naszej gminy - zachęca i oferuje pomoc pieszycki magistrat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj