Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Pieszyce

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dachowanie BMW w Bratoszowie

Redakcja, 13.09.2016, 08:58, aktualizacja: 13.09.2016, 10:39

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Trzy zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia i policja zostały zadysponowane do dachowania BMW koło stawu w Bratoszowie. Uczestnicy zdarzenia oddalili się z miejsca wypadku.

← REKLAMA

13 września, około 7:00, straż pożarna została powiadomiona o wypadku samochodowym. Na przeciwko stawu w Bratoszowie, samochód marki BMW dachował do strumyka. Na miejsce udały się dwa zastępy PSP Dzierżoniów, zastęp OSP Piskorzów oraz specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego i policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Po rozpoznaniu okazało się, że wewnątrz pojazdu nie ma nikogo. Kierowca i potencjalni pasażerowie oddalili się z miejsca zdarzenia. Strażacy profilkatycznie przeczesywali okoliczne zarośla w poszukiwaniu poszkodowanych.

Czynności wyjaśniające okoliczności dachowania, szczególnie odnalezienie sprawcy zdarzenia, prowadzi dzierżoniowska policja.

Aktualizacja:

Z informacji, do których dotarliśmy, wynika że wypadek miał miejsce wczoraj około godziny 22:00. Pojazdem podróżowały trzy osoby, które zaraz po zdarzeniu udały się do domu. Najprawdopodobniej odnieśli obrażenia. Do ich domu około godziny 8:00 przyjechała karetka.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj