Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Pieszyce

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowy posterunek

Redakcja, 22.02.2019, 13:42

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

19 lutego br. nastąpiło symboliczne przekazanie wyremontowanych pomieszczeń w Posterunku Policji w Pieszycach.

← REKLAMA

Od pewnego czasu trwały gruntowne prace remontowe w Posterunku Policji w Pieszycach. 19 lutego zostały one zakończone. Zmodernizowano od podstaw cały budynek, który został nowocześnie wyposażony. Szereg wykonanych prac miał na celu poprawę warunków wykonywania czynności, z lokalną społecznością, która zwraca się o pomoc do policjantów.

Przekazanie, można powiedzieć nowej siedziby, pieszyckim policjantom zostało wpisane w kalendarz obchodów 100-lecia powołania policji państwowej. Funkcjonariusze na uroczystości objęcia po remoncie budynku mieli zaszczyt gościć między innymi przedstawicieli władz samorządowych i prokuratora rejonowego.

Przecięcia wstęgi symbolizującego nowy rozdział Posterunku Policji w Pieszycach dokonali wspólnie Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie mł. insp. Przemysław Marut wraz ze starostą Grzegorzem Kosowskim i Panią Burmistrz Dorotą Konieczną-Enozel.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj