Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Pieszyce / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Otwarte spławikowe zawody wędkarskie

Redakcja, 05.09.2016, 09:57

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich chętnych na otwarte spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, które odbędą się 18 września (niedziela) w Owieśnie, na stawie administrowanym przez Koło PZW Bielawa.

← REKLAMA

Zawodnicy zostaną podzieleni na kategorie: senior, kobieta, junior i samorządowiec.

Zbiórka zawodników zaplanowana została w godz. 7.00-7.30. Następnie zostaną rozlosowane stanowiska. Rozpoczęcie zawodów o godz. 9.00, a zakończenie o godz.12.00. Natomiast ogłoszenie wyników nastąpi o godz.13.00.

Zgłoszenie chętnych do udziału w zawodach przyjmowane są pod numerem telefonu: 722 279 183. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj