Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wtorek, sobota, piątek

Redakcja, 16.09.2015, 01:59

Kolizja drogowa na drodze Dzierżoniów-Włóki, Jaźwina - Łagiewniki, skrzyżowaniu ul. Kościuszki ze Świdnicką oraz w Radzikowie.

← REKLAMA

Piątek, 4 września
Około godziny 19:00 na drodze Dzierżoniów - Włóki doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci, 64-letni mężczyzna kierował samochodem VW passat. Na łuku drogi wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania rowerzysty, doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem skoda octavia. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał większych obrażeń ciała, a jego uczestnicy byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.

Wtorek, 8 września
Przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Świdnicką w Dzierżoniowie, doszło do kolizji drogowej, gdzie brały udział dwa samochody. Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego, 42-letni mężczyzna kierował samochodem VW T4. Dojeżdżając do skrzyżowania nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył unieruchomionego samochodu land rover, którym kierowała 48-letnia kobieta. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał większych obrażeń ciała, a jego uczestnicy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Sobota, 12 września
Około godziny 09:00 na drodze powiatowej Jaźwina - Łagiewniki doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego, samochodem honda civic, kierowała 26-letnia kobieta. Będąc na wysokości zjazdu na zbiornik wodny Sieniawka, nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i doprowadziła do zderzenia tylnego z samochodem peugeot, kierowany przez 63-letniego mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał większych obrażeń ciała, a jego uczestnicy byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji otrzymała mandat oraz 6 punktów karnych.

Wtorek, 15 września
Około godziny 08:00 w miejscowości Radzików na trasie nr 8 (87,2 km) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego, 56-letni mieszkaniec Ziębic kierował samochodem marki Seat Alhambra. W pewnym momencie, zjechał na przeciwległy pas ruchu oraz pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Kierowca został zabrany do szpitala na specjalistyczne badania w wyniku, których okazało się, że nie doznał większych obrażeń ciała. 56-latek, który jechał sam i nie stworzył innym uczestnikom ruchu żadnego zagrożenia był trzeźwy.

Fot. SC

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj