Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pożar budynku za Rościszowem

Redakcja, 15.08.2016, 16:33

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Budynek gospodarczy spłonął doszczętnie przy drodze prowadzącej z Rościszowa do Walimia. W akcji gaśniczej uczestniczyło łącznie pięć zastępów straży pożarnej.

← REKLAMA

W poniedziałek, 15 sierpnia, po godzinie 15:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku w Rościszowie. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy JRG Dzierżoniów, dwa zastępy OSP Piskorzów i jeden zastęp OSP Bielawa.

Płomieniami objęty był drewniany budynek gospodarczy znajdujący się przy drodze wojewódzkiej nr 383 na wysokości Potoczka, tuż za Rościszowem przy serpentynach.

Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palący się obiekt, który po chwili uległ zawaleniu. Następnie ratownicy musieli dogaszać pogorzelisko. Ruch na drodze w trakcie akcji gaśniczej odbywał się wahadłowo.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj