Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Droga wojewódzka nr 384 w naprawie

Redakcja, 28.03.2017, 19:34

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei naprawia nawierzchnię na najbardziej zniszczonych fragmentach drogi przebiegającej przez Bielawę - w kierunku Dzierżoniowa oraz w kierunku Jodłownika.

← REKLAMA

W marcu rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej na odcinku od ulicy Waryńskiego w Bielawie do pętli autobusowej w Jodłowniku. W ramach modernizacji prowadzonej przez DSDiK Wrocław, odbywa się wymiana nawierzchni wraz z naprawą krawędzi jezdni. W związku z tym, że remontowany odcinek jest znacznej długości, drogowcy będą realizować prace do 20 czerwca.

W ramach tej samej umowy zawartej z wykonawcą robót, w niedługim czasie remontem nawierzchni jezdni objęty będzie również odcinek drogi Bielawa - Dzierżoniów (odcinek od ronda przy ul. Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie do ul. Dzierżoniowskiej nr 20). Zakończenie prac przewidziane jest również na 20 czerwca.

O wymianę nawierzchni na tym odcinku zabiegało miasto Bielawa, ponieważ w wielu miejscach droga posiadała znaczne ubytki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj