Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Trwają matury

Redakcja, 12.05.2017, 22:38

Ponad 280.000 absolwentów szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju 4 maja przystąpiło do matury. W powiecie dzierżoniowskim jest to 635 osób.

← REKLAMA

Ogółem szkoły prowadzone przez Powiat ukończyło 558 osób. Na zdawanie matury zdecydowało się 478. Dołączyło do nich kolejnych 157 osób, wśród których znaleźli się absolwenci z lat poprzednich, ale nie tylko ci, którzy matury nie zdali lub nie podeszli do jej zdawania, lecz także ci, którzy postanowili swoje wyniki poprawić.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bielawie maturę zdają 42 osoby, w I Liceum Ogólnokształcącym w Dzierżoniowie - 125 osób, w II Liceum Ogólnokształcącym w Dzierżoniowie - 197 osób, w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia zawodowego w Bielawie - 58 osób, w Zespole Szkół nr 1 w Dzierżoniowie - 78 osób, Zespole Szkół nr 2 w Dzierżoniowie - 23 osoby, w II LO dla dorosłych przy ZS nr 2 w Dzierżoniowie - 4 osoby, w Zespole Szkół nr 3 w Dzierżoniowie - 93 osoby oraz w Zespole Szkół w Pieszycach - 15 osób.

Matury potrwają do 24 maja. Sesja poprawkowa zaplanowana została na drugą połowę sierpnia. Maturę poprawiać mogą zdający jedynie w przypadku, gdy nie zaliczyli egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części ustnej albo w części pisemnej.

Fot. Powiat Dzierżoniowski

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj