Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Plaga niatrzeźwych kierowców

Redakcja, 28.03.2018, 00:54

W miniony weekend zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących, których jazda "na podwójnym gazie" była początkiem dalszych problemów.

← REKLAMA

Policjanci z powiatu dzierżoniowskiego w miniony weekend zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Jak się później okazało, jazda pod wpływem alkoholu nie była jedynymi przestępstwami, jakich się dopuścili.

23 marca przed 21:00 policjanci z pieszyckiego posterunku zatrzymali do kontroli fiata. 60-letni kierowca był kompletnie pijany. Pierwsze badanie alkomatem dało wynik ponad 2,5 promila. Mężczyzna nie mógł okazać dokumentu uprawniającego do jazdy samochodem, gdyż był już wobec niego orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

25 marca po 19:00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w trakcie patrolu zauważyli jadący z naprzeciwka samochód. Styl jazdy kierującego wzbudził wątpliwości funkcjonariuszy, którzy zawrócili i ruszyli za wyminiętym fordem. Po chwili zatrzymali pojazd i zbadali kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 24-latek, mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego, "wydmuchał" 2,73 promila. Mężczyzna przyznał się, że palił jeszcze marihuanę. Na domiar złego posiadał przy sobie kilkanaście porcji tego narkotyku. Od kierującego pobrano krew do badań.

Wobec obu mężczyzn dochodzeniowcy będą prowadzić postępowania.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj