Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zatrzymania po służbie

Redakcja, 17.06.2020, 20:47

Dzierżoniowscy policjanci w czasie wolnym od pracy zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki w Dzierżoniowie i innego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości w Piławie Górnej.

← REKLAMA

15 czerwca policjant z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, w czasie wolnym od pracy, przebywał w dzierżoniowskim parku międzyosiedlowym.
W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który zwijał susz roślinny w bibułkę. Funkcjonariusz powiadomił dyżurnego jednostki, który na miejsce wysłał patrol.

W wyniku wspólnie podjętej interwencji u 23-letniego mieszkańca naszego powiatu zabezpieczono narkotyki. Ich wstępne badanie wykazało, że była to marihuana.

Tego samego dnia dwóch policjantów dzierżoniowskiego Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, przebywając w Piławie Górnej zauważyło poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast zawiadomili stanowisko dowodzenia Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. Nie było czasu, aby oczekiwać na przyjazd umundurowanych policjantów i ryzykować ucieczkę poszukiwanego. Podjęli interwencję zatrzymując 34 latka. Wobec mężczyzny wydany był nakaz przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, celem doprowadzenia do miejsca izolacji na okres jednego roku i 2 miesięcy.

Pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a drugi trafił za kraty.

źródło: KPP Dz-ów
Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj