Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dzierżoniowska policja prowadzi działania w związku z wciąż obowiązującymi obostrzeniami

Redakcja, 15.05.2021, 02:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Spadająca liczba zachorowań na COVID-19, skutkuje zniesieniem kilku obostrzeń. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkich i funkcjonariusze policji powiatu dzierżoniowskiego apelują o stosowanie się do obowiązujących wytycznych.

← REKLAMA

Od 15 maja będą obowiązywać nowe zasady i obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania pandemii covid-19. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach internetowych:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

https://www.gov.pl/web/koronawirus/przypominamy-majowy-harmonogram-lagodzenia-obostrzen

Mimo, że liczba zachorowań maleje, wciąż nie wróciliśmy do sytuacji sprzed pandemii. Dzierżoniowscy policjanci apelują i przypominają, że przede wszystkim stosowanie się do obostrzeń ma nas i naszych najbliższych ustrzec przed utratą zdrowia, a nawet życia. Funkcjonariusze w dalszym ciągu prowadzić będą działania kontrolne mające na celu sprawdzenie, czy wytyczne, które pozostały są przestrzegane. Osoby, które w sposób lekceważący podchodzą do obostrzeń narażają się na zachorowanie, ale także konsekwencje prawne.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj