Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Narkotyki i piła łańcuchowa

Redakcja, 11.06.2022, 00:30

Dzierżoniowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał susz marihuany i krzew konopi innych niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli także piłę łańcuchową pochodzącą z kradzieży z włamaniem.

← REKLAMA

Policjanci Wydziału Kryminalnego 9 czerwca br. zatrzymali 20-letniego mieszkańca naszego powiatu, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. U młodego mężczyzny zabezpieczono susz roślinny, którego wstępne badanie wykazało, że była to marihuana oraz krzew konopi innych niż włókniste.

Posiadacz substancji odurzających dopuszczał się ponadto przestępstw przeciwko mieniu. W okresie ostatnich trzech miesięcy dokonywał włamań do piwnic, skąd dokonywał kradzieży. Policjanci odzyskali piłę łańcuchową, której złodziej nie zdążył zbyć.

źródło: KPP Dz-ów
Fot. KPP Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj